Strona główna / Konferencje / Rentowny Gabinet 2019

Rentowny Gabinet 2019

Data: 13 czerwca 2019 r.

Temat: Rentowny gabinet. Prawo, finanse i podatki dla podmiotów leczniczych.

13 czerwca 2019 r. odbyła się I edycja konferencji "Rentowny Gabinet", która ma swoje korzenie w konferencjach TaxMedicus. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. i Medikfinance, we współpracy ze świętokrzyskim "Echem Dnia".

Podczas konferencji, eksperci omówili zagadnienia związane bezpośrednio z prowadzeniem gabinetu lekarskiego. Głównym założeniem konferencji było powiększenie wiedzy i świadomości lekarzy którzy na co dzień zarządzają swoim biznesem. Omówione zostały kwestie prawne i finansowe, jak również związane ze sprzedażą usług i marketingiem.

Konferencja poprzedzała galę "Hipokrates 2018" podczas której nagrodzeni zostali pracownicy sektora medycznego z całego województwa.

Tematy prelekcji:

"Jak przejąć kontrolę nad finansami osobistymi prowadząc prywatną praktykę medyczną?"
Krzysztof Szymański

"Jak zwiększyć dochody w swoim gabinecie o 40% poznając schemat zachowań pacjenta?"
Fryderyk Karzełek

"Budowanie i zabezpieczanie majątku w oparciu o inwestowanie w nieruchomości."
Michał Cielibała

"Typowanie do kontroli podatkowej - jakie są przyczyny kontroli?"
Tomasz Gzela

"5 najczęstszych błędów popełnianych przy finansowaniu działalności medycznej."
Piotr Wójcik

"Jak prowadzić marketing podmiotu medycznego?"
Robert Wnuk

"RODO w gabinecie lekarskim."
dr Jakub Głowacz

"Odpowiedzialność prawna lekarza".
dr Kamila Kocańda

"Rozliczenia z Płatnikiem - rola dokumentacji medycznej."
Dorota Szmurło


Prelegenci:

Krzysztof Szymański - przedsiębiorca, ekspert finansowy z wieloletnim stażem. Pomaga firmom w zarządzaniu kapitałem. Prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wiedzą finansową. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce.


Fryderyk Karzełek - sprawny finansista oraz money coach. W branży finansowej od 25 lat. Obecnie jest właścicielem 10 spółek z sektora finansowego. Przeszkolił już ponad 21.500 osób.

Daniel Cisowski - przedsiębiorca, ekspert od nieruchomości, doradza swoim klientom jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości i dobrze na tym zarabiać.

Michał Cielibała - doradca podatkowy, wykładowca akademicki z ponad 20-letnim stażem, prelegent licznych konferencji, eventów i spotkań biznesowych. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego w latach 2014-2018.

Tomasz Gzela - prawnik, specjalista w prawie podatkowym. Ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych. Były kierownik oddziału w izbie skarbowej specjalizujący się w problematyce spraw karnych skarbowych, prania pieniędzy, nieujawnionych źródeł dochodu i kontroli podatkowej.

Piotr Wójcik - ekspert kredytowy z 10 letnim stażem. Pomaga i doradza lekarzom w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych. Zaufało mu dziesiątki lekarzy co potwierdza jego profesjonalizm.

Robert Wnuk - właściciel agencji Social Media. Absolwent studiów MBA. Przeprowadził w ostatnim roku 396 kampanii marketingowych w Social Media i stworzył ponad 15 000 reklam. Jego głównym celem jest pomoc w przekształceniu reklamy w internecie w zysk za pomocą automatyzacji.

dr Jakub Głowacz - prawnik. Prowadzi szkolenia prawne adresowane zarówno do osób fizycznych oraz przedsiębiorców, jak i przedstawicieli zawodów prawniczych. Do swoich głównych zainteresowań zawodowych zalicza opracowywanie modeli ochrony danych osobowych dla wszelkiego typu organizacji.

dr Kamila Kocańda - w roku 2015 r. obroniła pracę doktorską z dziedziny prawa medycznego. Jest wykładowcą przedmiotów z zakresu prawa medycznego na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie.

Dorota Szmurło - specjalista Zdrowia Publicznego, posiadająca wieloletnie doświadczenia w zakresie audytów dokumentacji medycznej i rozliczeń z Płatnikiem. Zajmuje się doradztwem dla placówek medycznych w kwestii dokumentacji medycznej, prawidłowością rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia, szkoleniami personelu oraz pełni funkcję inspektora ochrony danych osobowych w podmiotach leczniczych.

Partner:Informacje prasowe:


 

Galeria