Strona główna / Oferta / Księgowość na start

Księgowość na start

Pakiet usług "Księgowość na start" to oferta szyta na miarę. Stworzona została z myślą o lekarzach, którzy w najbliższym czasie planują otworzyć prywatny gabinet.

Pomagamy postawić pierwsze kroki w biznesie. Wiemy, jak trudne są początki, dlatego zespół naszych specjalistów pomoże Ci odnaleźć się w zawiłym świecie podatków, druków i wniosków. 

Wskażemy Ci bezpieczną drogę prowadzenia działalności w sektorze medycznym. Zaufało nam już wiele podmiotów medycznych - mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstw tego typu.Pakiet usług dla lekarza-przedsiębiorcy zawiera:

  • przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej GRATIS!
  • doradztwo podatkowe GRATIS!
  • prowadzenie księgowości firmy


Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

Wsparcie doradcy podatkowego i specjalistów z dziedziny księgowości to kluczowy element prowadzenia każdego rodzaju działalności gospodarczej. Jesteśmy po to, by pomagać Państwu w optymalnym rozliczaniu zobowiązań podatkowych firmy, dzięki czemu możecie w pełni skupić się na wykonywaniu swojej profesji.

Działalność Biura Rachunkowego BIUREX oparta jest o wiedzę i dwudziestosześcioletnie doświadczenie. Nasze motto to: "Nasza pasja - Twój sukces!".


Zapraszamy! Cena pakietu już od 200 zł miesięcznie!