Strona główna / Oferta / Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Lekarz prowadzący profesjonalny gabinet lekarski może być zobowiązany do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

PKPiR jest podstawową ewidencją, na podstawie której lekarz dokonuje rozliczenia z Urzędem Skarbowym w zakresie podatku dochodowego.

Poprawne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów wymaga dysponowania prawidłowo sporządzonymi dowodami księgowymi oraz szerokiej wiedzy i umiejętności osoby, która zajmuje się księgowością gabinetu. Błędy mogą prowadzić do problemów z organami skarbowymi. Wiele gabinetów lekarskich oddaje prowadzenie PKPiR w ręce profesjonalistów.

Współpraca z biurem rachunkowym to gwarancja, że Państwa księgowość będzie prowadzona w sposób rzetelny i poprawny.

Co zyskujesz powierzając nam prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów?

Współpraca z Biurem Rachunkowym da Ci pewność, że Twoja księgowość prowadzona jest systematycznie i poprawnie. Nasza działalność oparta jest o wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu PKPiR będą mogli Państwo w pełni skoncentrować się na wykonywaniu swojej profesji!

Wybierz jedną z naszych unikatowych ofert dedykowanych sektorowi  medycznemu:
  • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów do 50 dokumentów miesięcznie dla gabinetu bez pracowników - 200 zł brutto
  • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów do 50 dokumentów miesięcznie dla gabinetu z jednym pracownikiem - 200 zł netto (246 zł brutto)

Zapraszamy do współpracy!