Kim jesteśmy?

-
Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. to wyjątkowa firma na świętokrzyskim rynku usług podatkowych: łączy ekspercką wiedzę prawno-podatkową z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, angażując sie jednocześnie w szereg akcji pro publico bono. 

BIUREX jest pierwszym biurem rachunkowym, które powstało w Kielcach: swoją działalność zainaugurowaliśmy 21.01.1991. Założycielem biura był doradca podatkowy, Ryszard Cielibała. W chwili obecnej firma prowadzona jest przez jego syna, także doradcę podatkowego, Michała Cielibałę: prawnika z wykształcenia, posiadającego wpis Ministra Finansów na listę doradców podatkowych. 

Podstawowym profilem naszej działalności jest doradztwo podatkowe i prowadzenie pełnej dokumentacji, związanej z podatkami. Siedziba firmy mieści się w przystępnym miejscu, przy ul. 1 Maja w Kielcach. Od 2016 roku pracownicy Biurexu są do dyspozycji klientów także w filli przy ulicy Częstochowskiej – naprzeciwko Drugiego Urzędu Skarbowego, a także – od 1993 roku w Iłży, na Mazowszu.

Historia naszej inicjatywy skierowanej do lekarzy - konferencji podatkowej TaxMedicus - sięga 2012 roku. Do tej pory odbyło się już sześć edycji wydarzenia. Konferencja corocznie przyciąga szerokie grono lekarzy i przedstawicieli sektora medycznego z całej Polski. Każdego roku liczni specjaliści w dziedzinie księgowości i podatków prezentują im bieżące zmiany zachodzące na rynku podatkowym i dzielą się innowacyjnymi rozwiązaniami. O jakości konferencji świadczy fakt, że wielu z naszych słuchaczy zostało naszymi stałymi klientami.

Nasze konferencje to nie tylko wykłady prelegentów na temat podatkowego aspektu bezpiecznego prowadzenia działalności gospodarczej. To także miejsca, które umożliwiają dyskusję w gronie ekspertów i wymianę doświadczeń. Przez ostatnie sześć lat współpracowaliśmy ze świętokrzyskimi instytucjami publicznymi, prywatnymi przedsiębiorstwami, dużymi polskimi firmami i licznymi specjalistami z dziedziny podatków i prawa.

Doradztwo podatkowe to bardzo ważny sektor naszej działalności. Podmioty lecznicze to dla nas grupa wyjątkowa. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę skierowaną do lekarzy. Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować sektorowi medycznemu aż trzy wyjątkowe oferty stworzone właśnie z myślą o nim.

Przez cały czas jako firma rozwijamy się i jesteśmy doceniani w regionie świętokrzyskim. Rozwój potwierdzają inicjatywy, które podejmujemy: gra miejska dla licealistów, turniej charytatywny, szkolenia, udział w targach pracy, wykłady na okolicznych szkołach wyższych i w szkołach średnich, a także – udział reprezentantów firmy w regionalnych konferencjach i wydarzeniach, związanych z branżą podatkową.

Oferowane rozwiązania wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, co potwierdzają nagrody, jakie firma zdobyła w 2012, 2013 i 2014 roku w konkursach Lider Regionu i Nasze Dobre Świętokrzyskie, w kategorii "Usługi".

BIUREX jest także dobrym pracodawcą, co dwukrotnie dostrzegła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, przyznając nam tytuły Pracodawcy Jutra 2015 i Pracodawcy Jutra 2016.


Czytaj również

Biuro Rachunkowe Biurex

Zadaj pytanie

*